Afstand: 5km 10km 20km 40km 100km

Categorieën > Kunst & Cultuur & Religie & Muziek

Kunst & Cultuur & Religie & Muziek

Wat (152) Wie (254) Waar

Centrum wandeling: Ontdek het Romeinse verleden van Heerlen

1 januari 2015 t/m 31 december 2018

Romeins Zuid Limburg; het hele verhaal

1 januari 2015 t/m 31 december 2018

Via Belgica App in Thermenmuseum

1 juli 2015 t/m 31 december 2018

Maastrichts zilver

9 september 2015 t/m 31 december 2018

Mosa Fabrica

1 januari 2016 t/m 31 december 2018

De natuur van Limburg vroeger en nu!

1 januari 2016 t/m 31 december 2018

Krijt-Collectie,Petrologie en Tegelen-collectie Natuurhistorisch Museum Maastricht

1 januari 2016 t/m 31 december 2018

Middeleeuwse sculpturen uit het Maasgebied

1 januari 2016 t/m 31 december 2018

Laat Middeleeuwse schilderkunst uit de Nederlanden

1 januari 2016 t/m 31 december 2018

Vroege Italiaanse schilderkunst

1 januari 2016 t/m 31 december 2018

Sciencelab in Natuurhistorisch Museum

16 januari 2016 t/m 31 december 2018

Tentoonstelling "Groote Gezinnen, een huis vol"

21 februari 2016 t/m 11 december 2017

Romeinse Lunch

1 april 2016 t/m 31 december 2018

Spannende rondleiding in het museum!

1 april 2016 t/m 31 december 2018

Klopjacht Kids Audiotour

9 november 2016 t/m 31 december 2017

Bonnefanten Kunst Kijk Doe Boekje

9 november 2016 t/m 31 december 2018

Tentoonstelling Ernst Caramelle

11 januari t/m 27 november

Tentoonstelling Illusie en Openbaring

24 januari t/m 27 november

Unieke kunstexpositie 'Woorden en daden Jezus, 33 highlights'

9 april t/m 12 november

Mama, de speurtocht naar de ideale ouders

23 april t/m 19 november

Tentoonstelling Raymond Pettibon

2 juni t/m 29 oktober

Beleefroute: 2000 Jaar Heerlen

5 juli 2017 t/m 31 december 2018

Gratis* rondleidingen

5 juli t/m 31 december

Mini expo 'Bepakt en Bezakt'

19 juli t/m 31 oktober

Exposities Colouring en Conversations #1

20 juli t/m 12 november

Collectiepresentatie

8 augustus t/m 15 december

Verbinding & Vooruit naar buiten!

11 augustus t/m 22 oktober

Schilderijen en foto expositie van Clementina en Loek Groenendijk

12 augustus t/m 5 december

Expositie 'Open & Bloot'

13 augustus 2017 t/m 1 april 2018

Randland Festival

18 augustus t/m 12 november

The Materiality of the Invisible

25 augustus t/m 26 november

Expositie: De Rust, de natuur, het landschap en de lucht

1 september t/m 1 november

Ziender/ogen/blij

3 september t/m 5 november

Expositie ‘De geheime prenten van Charles Eyck’

3 september t/m 5 november

Paulette Snijders exposeert schilderijen en beelden

17 september t/m 29 oktober

Tentoonstelling: De hand van Pierre Kemp

22 september 2017 t/m 7 januari 2018

Retteketet Letterpret

26 september t/m 25 oktober

Expositie Wiel Essers en Hans Dullaart

30 september t/m 2 december

The Nile Hilton Incident

6 t/m 21 oktober

Expositie Suus Elkink en Nic Heffels

8 oktober t/m 31 december

Solan & Ludwig: De Grote Kaasrace

8 t/m 29 oktober

Cloudboy

8 t/m 29 oktober

Una Mujer Fantástica

12 t/m 25 oktober

De nieuwe Expositie tijdens GIGA GRAUS

13 oktober t/m 24 november

Tentoonstelling verzameling Jacques & Miny Defauwes

13 oktober 2017 t/m 27 mei 2018

The Big Sick

13 t/m 29 oktober

Museumkidsweek: Gruwelijk eng!

14 t/m 29 oktober

Achter de schermen

14 t/m 29 oktober

Expositie Willy Gorissen, eigenzinnig, sprankelend en veelzijdig

15 oktober 2017 t/m 7 januari 2018

De verzameling van Frans Erens

15 oktober 2017 t/m 7 januari 2018

'MIRACLES' film en video-art festival

18 t/m 25 oktober

Expositie Laeven & Laeven

19 oktober t/m 31 december

Aquarius

19 t/m 21 oktober

The Beguiled

19 oktober t/m 1 november

Tentoonstelling Willem Janssen

20 oktober t/m 12 november

DOCUpodium: Watermark

20 t/m 25 oktober

Vertelhuis RacconTella: Mijn hoofd op reis

Morgen, 14:00 uur

tout petit: Licht

Morgen, 15:00 uur

Ananda Puijk Companie: NYX

Morgen, 16:00 uur

Concertvoorstelling met FemMe

Morgen, 19:00 uur

Edward Scharenhand

Morgen, 19:30 uur

Nederlandse Reisopera: La traviata

Morgen, 19:30 uur

Nederlands Kamerkoor: Anoniem anno 1300

Morgen, 20:00 uur

Salimata Diabate

Morgen, 20:30 uur

The Wedding Present

Morgen, 20:30 uur

Route61

Morgen, 20:30 uur

Ananda Puijk Companie: Ik ben een pop

zondag, 10:00 uur

Paul van Loo - Solo

zondag, 12:00 uur

Cie sQueezz: Aangewaaid 3

zondag, 13:30 uur

Lezing Mamma in de oertijd

zondag, 14:00 uur

Cie Non Nova: L’après-midi d’un foehn

zondag, 14:00 uur

Beyond the Mountains and Hills

22 t/m 23 oktober

Cajun Moon

zondag, 14:30 uur

Benefietconcert Mannenkoor St. Caecilia Linne

zondag, 15:00 uur

Toon, Liedjesman

zondag, 15:00 uur

Tg. Winterberg: Meneertje Meer

zondag, 15:00 uur

Hans Sibbel & Jeroen Smit: Het Bruto Nationaal Geluk

maandag, 20:00 uur

Royal Opera House: Alice's Adventures in Wonderland

maandag, 20:15 uur

Alice's Adventures in Wonderland (Ballet)

maandag, 20:15 uur

Ten Oorlog

maandag, 20:30 uur

Alice's Adventures in Wonderland (Ballet)

dinsdag, 14:00 uur

The Selfish Giant

dinsdag, 19:30 uur

Kataklò: Play

dinsdag, 20:00 uur

Dutch Classical Talent: Nadezda Filippova (piano)

dinsdag, 20:30 uur

Voorleesuurtje

woensdag, 14:00 uur

Lezing Smokkelen: Verhalen over het leven van smokkelaars aan de grens

woensdag, 19:30 uur

Thrillerschrijver Michael Berg presenteert : "Broertje"

woensdag, 20:00 uur

Lezing 'Smokkelen' door Coen Thevissen

woensdag, 20:00 uur

De Marathon

25 t/m 26 oktober

Kitty van Mill: Vals Plat

woensdag, 20:15 uur

Krisztina de Châtel / VA Wölfl

woensdag, 20:30 uur

Raw

26 t/m 31 oktober

Soep met verhaal over wijkmensen

donderdag, 18:00 uur

Tania Kross: Carmen

donderdag, 20:00 uur

Naturally 7 on Tour

donderdag, 20:00 uur

Sven Hammond

donderdag, 20:00 uur

La Helada Negra

26 t/m 27 oktober

La Mort de Louis XIV

26 oktober t/m 1 november

Maria Mendes

donderdag, 20:30 uur

De Fransse Eijkel speelt

donderdag, 20:30 uur

Hannes Minnaar met het Van Baerle Trio

donderdag, 20:30 uur

De man is lam

donderdag, 20:30 uur

Jong Talentklas Conservatorium Maastricht

vrijdag, 12:00 uur

Najaars expositie Marx en Marx, Limburgse Kunst

27 oktober t/m 12 november

Kedi

27 oktober t/m 1 november

N.E.W.S.

vrijdag, 20:00 uur

TETRIS Mon Amour

vrijdag, 20:00 uur

De Cabaretpoel: Cabaret in de kelder

vrijdag, 20:15 uur

Nadja Filtzer: VIVE PIAF!

vrijdag, 20:30 uur

Chris Hinze presents: Mr. Richard Parker, The Road of Hope

vrijdag, 20:30 uur

Veldeke Theater: Aon die neut

27 oktober t/m 5 november

Vier mini pelgrimswandelingen met ezels

28 t/m 29 oktober

Bouw je eigen dier van hout

28 oktober 2017, 14:00 uur

Popronde @ Pop(up)Podium Volt

28 oktober 2017, 14:00 uur

Presentatie SinoFiction: toekomstbeeld China

28 oktober 2017, 16:30 uur

Bokkenrijderstocht Voor Galg en Rad

28 oktober 2017, 18:00 uur

Ontmoeting van muzikale klanken

28 oktober 2017, 19:00 uur

Filmvoorstelling 'De zwarte stroom'

28 oktober 2017, 19:30 uur

100 jaar Fanfare St.Antonius: Het concert!

28 oktober 2017, 20:00 uur

Vocaal Totaal Belcanto Concert

28 oktober 2017, 20:00 uur

Ellen ten Damme: PARIS - BERLIN

28 oktober 2017, 20:00 uur

philharmonie zuidnederland: Dmitri Liss doorgrondt Mahler

28 oktober 2017, 20:00 uur

Eternité

28 oktober 2017, 20:00 uur

De Partizanen: Welkom in Partizanië

28 oktober 2017, 20:15 uur

Heather Nova: Oyster Tour

28 oktober 2017, 20:30 uur

Slasj Rocks

28 oktober 2017, 20:30 uur

Dansavond met de liveband 'Remember'

28 oktober 2017, 21:00 uur

Luistervinkjes - Arthur & Lisa

29 oktober 2017, 11:00 uur

Zondagsrondleiding Schunck*

29 oktober 2017, 13:00 uur

Matinee met liveband 'Remember'

29 oktober 2017, 13:00 uur

Luistervinkjes - Klassieke muziek

29 oktober 2017, 14:00 uur

Theaterpop

29 oktober 2017, 14:00 uur

Meneer Monster

29 oktober 2017, 14:30 uur

drs. Down!

29 oktober 2017, 15:00 uur

Ton Engels: CD presentatie Herfstkampioen

29 oktober 2017, 15:00 uur

Dudok Kwartet Amsterdam

29 oktober 2017, 20:30 uur

Petra Stienen: De stem van de ander

30 oktober 2017, 19:30 uur

The Eyes of my mother

30 oktober 2017, 20:00 uur

Quiet Hollers

30 oktober 2017, 20:00 uur

Sprakeloos (Vue Plus)

31 oktober 2017, 14:00 uur

Tinker Tailor Soldier Spy

31 oktober 2017, 19:30 uur

Scapino Ballet Rotterdam: New Adventures

31 oktober 2017, 20:00 uur

GOTRA: (N)EMO BODY (avant-première

31 oktober 2017, 20:30 uur

Theater Rotterdam i.s.m. Toneelschuur Producties

31 oktober 2017, 20:30 uur

Verbraak & van Bijnen

31 oktober 2017, 20:30 uur

Mini-enyclopedieën maken

1 november 2017, 14:00 uur

Presentatie IVN Ulestraten 'Tussen de Dellen en de Wijngaardsberg'

1 november 2017, 19:30 uur

Mylou Frencken en muzikanten

1 november 2017, 20:15 uur

Blind Date

2 november 2017, 20:15 uur

Openingsconcert Festival Vocallis met Lenneke Ruiten

3 november 2017, 19:30 uur

Amplified Part 15

3 november 2017, 22:00 uur

Theatervoorstelling Exit31: 'XV'

4 november 2017